
Вішалка з прищіпками для спідниць та штанів з білою дерев'яною вставкою 40 см 1шт
48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 167
+380 (98) 529-39-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вішалка з прищіпками для спідниць та штанів з лакованою дерев'яною вставкою - це завжди практичне рішення для зберігання і демонстрації спідниць та штанів. Дана модель має хромований поворотний гачок та дві прищіпки, які регулюються по ширині під розмір речей. Металічні прищіпки мають силіконові вкладиші для делікатного затиску і фіксації одягу, тому підійдуть навіть для делікатних тканин. Зручна і практична у використанні, витримає великі навантаження та прослужить вам багато років ..
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для штанів |
| Сфера використання | Для особистого користування, Торгові магазини |
| Матеріал | Дерево |
| Покриття | Лак |
| Прищіпки | Є |
| Затискач | Є |
| Обертовий гачок | Так |
| Ширина | 400 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Висота | 130 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 ₴

