Дерев'яна розвивальна іграшка "Трактор" на магнітах Левеня Cubika складається з трактора та причепа, які кріпляться між собою на магнітах. Завдяки рухомим колесам і магнітному з'єднанню трактор розвиває високу швидкість і має високу маневреність.
Ідеально підходить для малюків, позаяк деталі великі, але не важкі і зручні для ручки дитини. Розвиває дрібну моторику, логічне й об'ємне мислення, уяву.
Дитячий потяг упакований в яскраву картонну коробку, що робить його вже готовим подарунком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Помаранчевий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип | Трактор |
| Виробник | Cubika |
| Стать | Унісекс |
| Кількість складових елементів | 3 шт. |
| Вік | От 12 мес |
| Паковання | |
| Ширина паковання | 27 мм |
| Довжина паковання | 22 мм |
| Висота паковання | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴


