
Підставка-органайзер для взуття білого кольору 1шт.
40 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 154
Підставка-органайзер для взуття - призначена для правильного і зручного зберігання , наведення порядку і економії місця на взуттєвих полицях . Легко регульована по висоті конструкція дозволяє використовувати для різних типів взуття: тапочок, для кед і кросівок, для туфель і босоніжок, для черевиків і напівчобіт. Завдяки своїй конструкції ви помістите дві пари взуття на місці однієї,що збільшить корисну площу на полицях в 2 рази. Якісна антиковзаюча поверхня і захисні бортики в конструкції захистять взуття від падіння з органайзера.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 10 см |
| Глибина | 25 см |
| Висота | 15 см |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Підставка |
| Стан | Створити |
| Тип мебели | полиця для взуття |
- Ціна: 40 ₴

