Стильне рішення для інтер'єру Вашого будинку - ключниця дерев'яна ручної роботи. Не тільки раціональне рішення для ключів а й красививй вигляд. Дерево - вільха.
- виготовлена з натурального дерева
- місткість ключів 10 шт
- розміра: довжина 26 см, висота 20 см, ширина 8 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість ключів | 10 шт. |
| Наявність дверки | 1 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 80 мм |
| Висота ключниці | 200 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Застосування | Універсальний |
| Тип | Ключниця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 6 |
| Висота | 32 |
| Ширина | 17 см |
| Форма | Прямокутник |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴




