Дерев'яна менажниця підходить для оригінальної подачі різноманітних закусок. Менажниця виготовлена з дуба, що робить її не тільки практичною, а й стильною та красивою.
Тарілку з секціями вподобають любителі еко-стилю. Підійде для ефектної сервіровки та поєднюється з іншоим посудом. Розміри 30*27*2
Популярна та практична, як для використання вдома, так і в закладах харчування.
Догляд:
- Мити еко-засобами або протирати вологою серветкою
- Не мити в посудомийній машині
- Не нагрівати в мікрхвильовці
- Не заливати кипятком
- Не сушити на батареї
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма тарілки | кругла |
| Матеріал | Дерево |
| Підставка | Ні |
| Кріплення на стіну | Ні |
| Діаметр тарілки | 30 мм |
| Довжина тарілки | 30 мм |
| Ширина тарілки | 27 мм |
| Стан | Новий |
| Вид товару | Тарілка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фортеця на стіні | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴

