
Дошка для піци дерев'яна 35 см
150 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 376
+380 (98) 529-39-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дошка дерев'яна для піци діаметром 35 см. Матеріал виготовлення бук. Дошка оброблена спеіальною олією.
Переваги: довговічність, екологічність та стиль.
Може служити у використанні як в дома так і в закладах різного типу такі, як піцерія, кав'ярня, ресторани.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Кругла |
| Матеріал | Дерево |
| Діаметр | 35 мм |
| Товщина | 1.5 мм |
| Ручка | Немає |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 1.5 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Так |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Ні |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудоване заточування для ножів | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴
