В дитячий дерев’яний ігровий набір "Силянки машинки" входить шнурок з обмежувачем.
12 фігурних деталей з дерева та 8 карток із завданнями.
Дитині потрібно буде просмикнути шнурок через фігурки, а картки із завданнями допоможуть визначитися з їх розташуванням.
Довжина шнурка — 56 см.
Виконано з безпечних та екологічних матеріалів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фігурки |
| Стать | Для дівчаток |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 12 шт. |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 12 мм |
| Ширина упакування | 27 мм |
| Висота упаковки | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴




