До набору входить кран і різнокольорові фігурки. Блоки розфарбовані в різні кольори і мають різну форму. На кожній деталі розміщений магніт. На крані відповідно, також розміщений магніт, з допомогою якого і відбувається процес підняття блоків. Ігрове завдання - з допомогою крана перемістити деталі з одного місця до іншого. Також можна, з допомогою крану, завантажувати інші машинки. Для дітей старшого віку варто ускладнювати завдання наприклад: - перемістити блоки за найменший час; - переміщати частини згідно кольорам, які називають дорослі або й взагалі пробувати піднімати їх з заплющеними очима, попередньо запам'ятавши їх розташування.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фігурки |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 10 мм |
| Ширина упакування | 29 мм |
| Висота упаковки | 9 мм |
- Ціна: 480 ₴





