Завдяки рухомим колесам машинка розвиває високу швидкість і має високу маневровість. Ідеально підходить для малюків, тому що деталі великі, але не важкі та зручні для ручки дитини. Розвиває дрібну моторику.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фігурки |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 18 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 14 мм |
| Ширина упакування | 21 мм |
| Висота упаковки | 6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴



