Дерев'яна стукалка швидко розвеселить Вашу дитину і подарує море приємних емоцій.
Така гра являє собою підставку, всередині якої рухомі детальки, які приводяться в рух молоточком. На верхній стороні підстави зроблені отвори для розміщення в них маленьких дерев'яних фігурок (Клоунів-стрибунців). У наборі також молоточок, яким власне і приводиться в дію увесь механізм.
Б'ючи молоточком по виступаючім деталям, клоуни злітають вгору. Висота злету залежить від сили удару.
Стукалки абсолютно безпечні і екологічно чисті.
Під час гри малюк тренує дрібну і велику моторику, вчитися керувати підручними інструментами та отримує багато позитивних емоцій.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 9 мм |
| Ширина упакування | 18 мм |
| Висота упаковки | 14 мм |
- Ціна: 360 ₴



