
Вішалка пластмасова з прищіпками для легкого одягу 40см, біла
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 151
+380 (98) 529-39-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вішалка пластмасова використовувається для зберігання і демонстрації одягу. . Дуже красиві, зручні і практичні у використанні , займають мало місця в магазині або в будинку в гардеробі. Довжина 40см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для одягу (без поперечини) |
| Сфера використання | Для особистого користування, Торгові магазини |
| Матеріал | Пластик |
| Прищіпки | Є |
| Затискач | Немає |
| Обертовий гачок | Так |
| Ширина | 400 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Висота | 260 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 35 ₴