Серветниця - це невід'ємний атрибут будь-якого закладу. Важливо, щоб цей елемент інтер'єру був естетично красивий і функціональний, в той же час. Ми подбали про це, створивши оригінальну підставку для серветок з дерева в ніжному ажурному дизайні.
Крім того, така серветниця доповнить Ваш стіл вдома. Виконана з високоякісної фанери та прослужить довгий час.
Крім того, така серветниця доповнить Ваш стіл вдома. Виконана з високоякісної фанери та прослужить довгий час.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Підставка для серветок |
| Матеріал | Фанера |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 14 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Висота | 9.5 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴


