
Ключниця дерев'яна біла з смереки та бука на 5 ключів
300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 354
+380 (98) 529-39-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильне рішення для інтер'єру Вашого будинку - ключниця дерев'яна ручної роботи. Не тільки раціональне рішення для ключів а й красививй вигляд.
- виготовлена з натурального дерева
- місткість ключів 6 шт
- наявність кріплення до стіни
- розміра: висота 32 см, ширина 23 см, глубина 4.5 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість ключів | 5 шт. |
| Наявність дверки | 1 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 23 мм |
| Висота ключниці | 18 мм |
| Стан | Новий |
| Внутрішня глибина ключниці | 4.5 мм |
| Внутрішня висота ключниці | 14.5 мм |
| Внутрішня ширина ключниці | 20 мм |
| Колір | Білий |
| Застосування | Універсальний |
| Тип | Контейнер/судок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 6 |
| Висота | 18 |
| Ширина | 23 см |
| Форма | Прямокутник |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴



