Хлібниця дерев'яна ручної роботи.
Призначена для правильного зберігання хліба. Окрім практичності та довговічності такої хлібниці перевагою є стильне рішення. Така хлібничка неодмінно доповнить інтер'єр Вашої кухні.
Розміри: довжина 34 см, ширина 20 см., висота 25 см., глибина 22 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Хлібниця |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Дерево |
| Матеріал кришки | Дерево |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 20 см |
| Висота | 25 см |
| Вентиляційні отвори | Ні |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴






