Набір обробних дошок з бука. Зручне та раціональне рішення для Вашої кухні. За допомогою підставки максимально зручне та стильне зберігання дошок. Крім того, перевагою такого набору є довговічність.
У вартість входить:
- підставка для дошок
- 3 обробні дошки
Форма дошок овальна різних розмірів: 33.5*23.5, 32*21.5, 27*17.
Довжина підставки 24 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Фігурна |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 24 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Ручка | Немає |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 6 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Бортик по периметру робочої поверхні | Ні |
| Жолобок по периметру робочої поверхні | Ні |
| Вбудована заточка для ножів | Ні |
| Кришка | Немає |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудоване заточування для ножів | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴





