
Вішалка пластмасова з прищіпками для спідниць та штанівю 30 см білого кольору
22 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 140
+380 (98) 529-39-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вішалка пластмасова з прищіпками - це завжди практичне рішення для зберігання і демонстрації спідниць та штанів. Дана модель має поворотний гачок та дві прищіпки, які регулюються по ширині під розмір речей. Щільна прищіпка з металевим механізмом перешкоджає розхитуванні і зниженні вантажопідйомності вішалки з часом. Зручна і практична у використанні, витримає великі навантаження та прослужить вам багато років ..
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для штанів |
| Сфера використання | Для особистого користування, Торгові магазини |
| Матеріал | Пластик |
| Прищіпки | Є |
| Затискач | Є |
| Обертовий гачок | Так |
| Ширина | 300 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Висота | 130 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Покриття | пласмасові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 22 ₴