
Органайзер для спецій на 3 відділа
110 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 301
+380 (98) 529-39-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильний органайзер на 3 відділення. Практичне рішення для зберігання приправ та спецій на кухні.
Переваги: практичність, зручність та стиль.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Контейнер/судок |
| Застосування | Універсальне |
| Форма | Прямокутна |
| Довжина | 21.5 мм |
| Ширина | 13.5 мм |
| Висота | 13 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴



