Є два варіанти розміщення речей в невеликій квартирі: вбудована шафа на всю стіну, або пересувна стійка для одягу.
Етажерка для одягу дуже стійка і міцна. Каркас виконаний із сталевих трубок, полички з щільної оксфордской тканини. Дуже містка і практична, має тривалий термін служби. Додаткова бічна вішалка з гачками для одягу допоможе правильно розмістити всі необхідні речі і зберігати порядок у вашому домі. Вішак легко знімається, і ви зможете закріпити його в потрібному положенні на стелажі.
Характеристики:
Матеріал: сталь, неткане полотно;
Розміри в зібраному вигляді: 55х37х175 см;
Розміри полиць - 46х36х1 см;
Розміри бічної вішалки з гачками: 33х11х1 см;
Розміри верхньої планки: 53х1х1 см;
Відстань між полицями: 35 см;
Відстань від верхньої полиці до середньої: 105 см;
Відстань від верхньої полиці до планки: 5 см;
Відстань від підлоги до нижньої полиці: 4 см;
Сірий колір;
Вага: 1,5 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип вішалки | Підлогова, Переносна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Сірий |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 1750 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 515 ₴



