Є два варіанти розміщення речей : вбудована шафа на всю стіну, або пересувна стійка для одягу. Стійка для одягу зручна і досить велика, призначена для демонстрації одягу по центру торгових залів або розмістивши в потрібному вам місці,при цьому не займає багато місця в приміщенні,а также для зручного зберігання своїх речей.
Габаритні розміри:
Ширина 150 см.
Глибина:50см.
Висота: 180.170.160.150.140.130см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип вішалки | Підлогова, Переносна |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Розбірна конструкція | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 180 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Ніжки | пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴


