Є два варіанти розміщення речей : вбудована шафа на всю стіну, або пересувна стійка для одягу. Стійка для одягу зручна і досить велика, призначена для демонстрації одягу по центру торгових залів або розмістивши в потрібному вам місці,при цьому не займає багато місця в приміщенні,а также для зручного зберігання своїх речей.
Габаритні розміри:
Ширина 130 см.
Глибина:50см.
Висота: 160.150.140.130см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Переносна, Підлогова |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Ніжки | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 130 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Висота | 160 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Розбірна конструкція | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 420 ₴


