
Вішалка металева в силіконі біла з широким плечем,42см
45 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: 69
Вішалка металева в силіконі чорна з широким плечем - це завжди практичне рішення для зберігання і демонстрації всіх видів одягу. Міцна металева основа з поворотнім гачоком та округленою формою плеча (3.4 сантиметрів) покрите силіконом, що перешкоджає зісковзуванню одягу. Широке плече не дає одягові втягуватися. Ідеальне рішення для трикотажу і важких речей. Вішак по краях в нижній частині має гачки для вивішування штанів і спідниць за бретелі. Зручна і практична у використанні, витримає великі навантаження та прослужить вам багато років .
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для одягу (без поперечини) |
| Сфера використання | Для особистого користування, Торгові магазини |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Силіконове |
| Прищіпки | Немає |
| Затискач | Немає |
| Обертовий гачок | Так |
| Ширина | 420 мм |
| Товщина | 34 мм |
| Висота | 250 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Китай |
- Ціна: 45 ₴

