
Стійка на 4 полички для зберігання взуття
600 ₴
- Готово до відправки
- Код: 63
+380 (98) 529-39-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка на 4 полички для зручного зберігання численних пар взуття в будинку просто необхідна , щоб все акуратненько розставити по своїх місцях, щоб Ваше взуття завжди красиво стояло на своєму місці, пропонуємо до Вашої уваги відмінне рішення - металічну ,хромовану стійку на 4 полички для зберігання взуття ! І Ви забудете про безлад в передпокої, тепер Ваше взуття не буде розкидана де-попало, а місце в шафах і на шафах вмить звільниться від різних коробок з-під взуття. Крім того, стійка для взуття виконана відповідно до критеріїв сучасного дизайну, тому відмінно впишеться в Ваш інтер'єр!
Габарити (Д х Ш х В) см 60,5х 23 х 67,5.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма шафи | прямий |
| Форма тумби | пряма |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 4 шт. |
| Тип меблів | полиця для взуття |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 675 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хромований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴

