
Вішалка пластмасова для легкого одягу 40см білого кольору
13 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 55
+380 (98) 529-39-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вішалка пластмасова використовувається для вивішування не важкого одягу. Даний вид вішалки має повортній гачок та прорізи для бретелей. Дуже красиві, зручні і практичні у використанні , займають мало місця в магазині або в дома в гардеробі. Довжина 40см. товщина 0,6см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для одягу (з поперечиною) |
| Сфера використання | Для особистого користування, Торгові магазини |
| Матеріал | Пластик |
| Прищіпки | Немає |
| Затискач | Немає |
| Обертовий гачок | Так |
| Ширина | 400 мм |
| Товщина | 6 мм |
| Висота | 200 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 ₴