Є два варіанти розміщення речей в невеликій квартирі: вбудована шафа на всю стіну, або пересувна стійка для одягу. Стійка для одягу Double Pole Clother Horse зручна і досить велика, повністю збірна, її можна подовжити і зробити вище, або ж зробити нижче. Зібрати і розібрати стійку, при необхідності, не складе великих труднощів і часу. Всі трубки стійки скріплюються за допомогою великих пластикових затискних замків.Трубки стійки порожнисті усередині, виготовлені з алюмінію і покриті захисною фарбою . Великим плюсом є наявність невеликих коліщаток, завдяки яким ви зможете пересунути стійку.
Переваги стійки для одягу Double Pole Clother Hose:
Досить габаритна, для розміщення більшої кількості одягу;
Компактна, в глибину, для збереження простору;
Має легку вагу;
Легка і досить швидка збірка;
Не потребує використання додаткових інструментів (тільки руки);
Завдяки коліщаткам - легко транспортується навіть завантаженої;
Подвійна стійка;
У нижній частині стійки - невелика поличка для взуття;
Пластикові заглушки на труби.
Габаритні розміри:
Ширина: 60 см.
Глібіна: 30 см.
Висота:72-130 см.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 1300 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Тип опор | Коліщата |
| Тип вішалки | Переносна, Підлогова |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴


