
Вішалка пластмасова (серебро) з широким плечем для верхнього одягу 40см.(П17)
38 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- В наявності
- Код: 30
+380 (98) 529-39-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вішалка пластмасова з широким плечем для одягу - це завжди практичне рішення для зберігання і демонстрації всіх видів одягу. Виготовлена з матеріалу полістирол (Твердий, пружний). Плечі округлої форми великої ширини (3 сантиметри).В даній моделі використовується металевий, поворотній гачок сірого кольору та вирізи для брітелей. Вішалка пластмасова виконана на вигляд пд дерево. Зручна і практична у використанні, витримає великі навантаження та прослужить вам багато років .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для одягу (без поперечини) |
| Сфера використання | Для особистого користування, Торгові магазини |
| Матеріал | Пластик |
| Прищіпки | Немає |
| Затискач | Немає |
| Обертовий гачок | Так |
| Ширина | 400 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Висота | 210 мм |
| Колір | Сірий |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 ₴




