Дерев'яна підставка для вина чудово підійде, як у подарунок так і для стильного зберігання вдома.
Відправляємо у подарунковій упаковці, яку зручно відкрити, доповнити пляшкою вина та упакувати самостійно для подарунку.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Україна ТД |
| Країна виробник | Україна |
| Місткість пляшок | 1 шт. |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Висота | 38 мм |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴




