Ксилофон – дитячий музичний інструмент для розвитку музичного слуху, почуття ритму, дрібної моторики, координації. Ксилофон має 6 різнокольорових пластин, розташованих на дерев'яній рамці Для гри на ксилофоні використовуються 2 дерев'яні молоточки, що входять в комплект Ударяючи молоточком по пластинах, малюк отримуватиме мелодійні звуки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Тип | Шнурівка |
| Стать | Унісекс |
| Кількість складових елементів | 12 шт. |
| Вік | Від 3-х років |
| Виробник | Cubika |
| Розміри | |
| Ширина | 6 мм |
| Довжина | 29 мм |
| Висота | 6 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 18 мм |
| Довжина упаковки | 18 мм |
| Висота упаковки | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴

