
Дерев'яна іграшка Cubika розвиваюча гра-шнурівка Фрукти
220 ₴
- В наявності
- Код: 603
+380 (98) 529-39-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яна розвиваюча гра-в'язанка Фрукти - це гарна розвиваюча іграшка для наймолодших, яка чудово тренує м'язову пам'ять і дрібну моторику, розвиває образне мислення та логіку, уважність та посидючість. Гра складається із дерев'яних елементів - половинок фруктів, і довгих шнурків різних кольорів. За допомогою шнурків та отворів в елементах потрібно зібрати фрукти - яблуко, грушу та полуницю.
- в наборі 9 дерев'яних елементів, 3 шнурки різних кольорів
- матеріал: гладенька, приємна на дотик деревина
- деталі зручні для дитячої ручки
- розмір коробки: 18 х 18 х 3 см
- 36 міс.+
- Cubika Україна
Упакований в яскраву картонну коробку, що робить його вже готовим подарунком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шнурівка |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 12 шт. |
| Стан | Новий |
| Виробник | Cubika |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 18 мм |
| Ширина упакування | 18 мм |
| Висота упаковки | 3 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴

