
Ключниця біла на 4 гачка без дверцят
230 ₴
- Готово до відправки
- Код: 401
+380 (98) 529-39-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильне рішення для інтер'єру Вашого будинку - ключниця дерев'яна ручної роботи. Не тільки раціональне рішення для ключів а й красививй вигляд. Дерево - смерека.
- виготовлена з натурального дерева
- місткість ключів 4 шт
- розміра: довжина 23 см, висота 30 см, ширина 6 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість ключів | 4 шт. |
| Наявність дверки | 0 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 60 мм |
| Висота ключниці | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Застосування | Універсальний |
| Тип | Ключниця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 6 |
| Висота | 32 |
| Ширина | 17 см |
| Форма | Прямокутник |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Використання в мікрохвильовці | Ні |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Зберігання в морозильній камері | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 230 ₴


