Дерев'яні пазли "Карта України" - це іграшка-головоломка, яка складається з 26 унікальних елементів у формі окремих областей України, які потрібно зібрати разом, щоб отримати повну карту України.
Ця іграшка не тільки розвиває дрібну моторику та просторове мислення, але й допомагає дітям ознайомитися з географією України та запам'ятати де яка область знаходиться.
Та це не тільки захоплююча гра для дітей. Така дощечка може стати прекрасним елементом декору для будь-якої кімнати.
Також Ви можете презентувати пазли як подарунок або сувенір Вашій дорогій людині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Класичний |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 26 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Тематика | Географія |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність магнітів | Ні |
| Упаковка | |
| Упаковка | Термозбіжна плівка |
| Розміри | |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 25 см |
| Товщина | 1 см |
| Висота | 1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴




