Буковий піднос на ніжках, який складається для зручності.
Займає мало місця, зручний в зберіганні та легкий у використанні.
Характеристика
| Висота у розкладеному вигляді | 20 |
| Ширина | 42 |
| Довжина | 27 |
| Довжина ніжки | 17 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Дерево |
| Ручки | Є |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 27 мм |
| Ширина | 42 мм |
| Висота | 20 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Додаткові елементи декору | Малюнок |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴




