Набір складається з 6 різнокольорових деталей-персонажів і 24 різнобарвного блоку різної форми. З блоків можна викласти будинок, вежу, піраміду і багато інших креативних споруд.
Деталі, на яких зображені емоції додають веселощів і роблять конструктор ще цікавіше і корисніше. Обертаючи блок з емоцією, змінюється і сама емоція. Наприклад, з одного боку може бути сміх, а з іншого смуток.
Іграшка корисна, адже:
- розвиває моторику рук;
- знайомить з квітами;
- знайомить дитину з формами і геометричними фігурами;
- розвиває логічне мислення;
- розвиває соціальні навички.
Підійде як для хлопчиків, так і для дівчаток. А завдяки тому, що в наборі багато елементів, то одночасно можуть грати кілька дітей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Фігурки |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2-х років |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 30 шт. |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 26 мм |
| Ширина упакування | 34 мм |
| Висота упаковки | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴



