Ксилофон – дитячий музичний інструмент для розвитку музичного слуху, почуття ритму, дрібної моторики, координації. Ксилофон має 6 різнокольорових пластин, розташованих на дерев'яній рамці Для гри на ксилофоні використовуються 2 дерев'яні молоточки, що входять в комплект Ударяючи молоточком по пластинах, малюк отримуватиме мелодійні звуки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Кількість складових елементів | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 22 мм |
| Ширина упакування | 27 мм |
| Висота упаковки | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴


