Є два варіанти розміщення речей в невеликій квартирі: вбудована шафа на всю стіну, або пересувна стійка для одягу.
Етажерка для одягу дуже стійка і міцна. Каркас виконаний із сталевих трубок, полички з щільної оксфордской тканини. Дуже містка і практична, має тривалий термін служби. Додаткова бічна вішалка з гачками для одягу допоможе правильно розмістити всі необхідні речі і зберігати порядок у вашому домі. Вішак легко знімається, і ви зможете закріпити його в потрібному положенні на стелажі.
Характеристики:
Матеріал: сталь, неткане полотно;
Розміри в зібраному вигляді: 107х42х172 см;
Розміри полиць - 45х40х1 см;
Розміри бічної вішалки з гачками: 33х11х1 см;
Відстань між полицями: 15 см; 4п
Відстань між полицями 49см, 1п
Відстань від верхньої полиці до планки 120см;
Колір чорний;
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип вешалки | Напольная, Переносная |
| Тип опор | Ножки |
| Максимально допустимая нагрузка | 15 кг |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Supretto |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 1080 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Высота | 1720 мм |
Информация для заказа
- Цена: 700 ₴





