
Пересувна вішалка для одягу CLOTHES RACK
250 ₴
- Готово к отправке
- Код: 143
+380 (98) 529-39-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Пересувна підлогова вішалка для одягу CLOTHES RACK 152х68х43.9 см
Зручна міцна мобільна вішалка на коліщатках. Під одягом на поличках вішалки зручно зберігати взуття, аксесуари та інші предмети. Полички тканинні, труби сталеві.
Переносна вішалка для одягу з колесами для спальні та шафи, плащ трикутної форми
Лаконічний дизайн стійки поєднується з будь-яким стилем інтер'єру, ідеально підходить для балконів, гардеробних та пралень. Стане практичним доповненням квартири, заміського будинку або дачі.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Высота | 1520 мм |
| Ширина | 680 мм |
| Глубина | 439 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Максимально допустимая нагрузка | 20 кг |
| Тип опор | Колесики |
| Тип вешалки | Напольная, Переносная |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 250 ₴
