Скарбничка, яка допоможе зібрати на мрію. Оскільки з нею легко накопичити круглу суму коштів.
Для цього необхідно хаотично або послідовно наповнювати її у відповідний день протягом року.
Загальна сума накопичення - 66 795
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Висота | 23 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Форма | Фігура |
| Кришку | немає |
| Кількість ярусів | 1 |
| Діаметр | 34 мм |
| Кількість секцій | 5 |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | False |
| Використання в мікрохвильовці | False |
| Зберігання в холодильнику | False |
| Зберігання в морозильній камері | False |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Створити |
| Підставка | False |
| Форма тарілки | Куб |
| Фортеця на стіні | False |
Інформація для замовлення
- Ціна: 200 ₴



