
Вішалка металічна з прищіпками 40см. 10шт
220 ₴/упаковка
- Готово до відправки
- Код: 132
+380 (98) 529-39-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вішалка металічна, хромована з двома прищіпками. Прищіпки регулюються по довжині, низ прищіпки має силіконове покриття, для делікатного затиску і фіксації Вашого одягу. Не залишає слід від затискачів. Зручна і практична в використанні. Одна з найпоширеніших і ходових моделей вішалок для спідниць та штанів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для штанів |
| Сфера використання | Торгові магазини, Для особистого користування |
| Матеріал | Метал |
| Покриття | Хромоване |
| Прищіпки | Є |
| Обертовий гачок | Так |
| Ширина | 400 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Висота | 90 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴/упаковка


