Є два варіанти розміщення речей в невеликій квартирі: вбудована шафа на всю стіну, або пересувна стійка для одягу.
Етажерка для одягу дуже стійка і міцна. Каркас виконаний із сталевих трубок, полички з щільної оксфордской тканини. Дуже містка і практична, має тривалий термін служби. Додаткова бічна вішалка з гачками для одягу допоможе правильно розмістити всі необхідні речі і зберігати порядок у вашому домі. Вішак легко знімається, і ви зможете закріпити його в потрібному положенні на стелажі.
Характеристики:
Матеріал: сталь, неткане полотно;
Розміри в зібраному вигляді: 55х37х175 см;
Розміри полиць - 46х36х1 см;
Розміри бічної вішалки з гачками: 33х11х1 см;
Розміри верхньої планки: 53х1х1 см;
Відстань між полицями: 35 см;
Відстань від верхньої полиці до середньої: 105 см;
Відстань від верхньої полиці до планки: 5 см;
Відстань від підлоги до нижньої полиці: 4 см;
Сірий колір;
Вага: 1,5 кг.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип вешалки | Напольная, Переносная |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Серый |
| Максимально допустимая нагрузка | 30 кг |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 550 мм |
| Глубина | 370 мм |
| Высота | 1750 мм |
Информация для заказа
- Цена: 515 ₴



