Є два варіанти розміщення речей : вбудована шафа на всю стіну, або пересувна стійка для одягу. Стійка для одягу зручна і досить велика, призначена для демонстрації одягу по центру торгових залів або розмістивши в потрібному вам місці,при цьому не займає багато місця в приміщенні,а также для зручного зберігання своїх речей.
Габаритні розміри:
Ширина 130см.
Глибина:50см.
Висота: 160.150.140.130см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип вешалки | Переносная, Напольная |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Ножки | пластик |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 130 мм |
| Глубина | 50 мм |
| Высота | 160 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Разборная конструкция | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 420 ₴


