Пересувна підлогова вішалка для одягу THE NEW COAT RACK 160х55х42 см
Зручна міцна мобільна вішалка на коліщатках. Під одягом на поличках вішалки зручно зберігати взуття, аксесуари та інші предмети. Зручна міцна мобільна вішалка на коліщатках. Під одягом на поличках вішалки зручно зберігати взуття, аксесуари та інші предмети. Полички тканинні, труби сталеві.
Переносна вішалка для одягу, переносна металева вішалка для одягу з колесами для спальні та шафи, плащ трикутної форми
Лаконічний дизайн стійки поєднується з будь-яким стилем інтер'єру, ідеально підходить для балконів, гардеробних та пралень. Стане практичним доповненням квартири, заміського будинку або дачі.
Основні особливості стійки-вішалки для одягу:
- Каркас стійки виготовлений з міцного і якісного металу, який зможе витримати до 20 кілограм ваших речей.
- Має 4 знімні коліщатка, які допоможуть при потребі перемісти стійку в інший кут. Також їх можна легко зняти, якщо ви ними не будете користуватися.
- Висоту штанги можна регулювати від 82 до 152 сантиметрів, що дозволяє вам налаштувати стійку під свої потреби.
- Має ширину 76 сантиметрів і глибину опор до 38 сантиметрів. Завдяки цьому ви зможете помістити туди все необхідне.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 1.55 кг |
| Высота | 1600 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глубина | 420 мм |
| Основные | |
| Страна производитель | Китай |
| Максимально допустимая нагрузка | 20 кг |
| Тип опор | Колесики |
| Тип вешалки | Напольная, Переносная |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
- Цена: 460 ₴




