
Вішалка пластмасова для легкого одягу 40см (зеленого кольору)
10 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 71
+380 (98) 529-39-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вішалка пластмасова використовувається для вивішування не важкого одягу. Даний вид вішалки має повортній гачок та прорізи для бретелей. Дуже красиві, зручні і практичні у використанні , займають мало місця в магазині або в дома в гардеробі. Довжина 40см. товщина 0,6см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Для одежды (с перекладиной) |
| Сфера использования | Для личного пользования, Торговые магазины |
| Материал | Пластик |
| Прищепки | Нет |
| Зажим | Нет |
| Вращающийся крючок | Да |
| Ширина | 400 мм |
| Толщина | 6 мм |
| Высота | 200 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Страна производитель | Украина |
Информация для заказа
- Цена: 10 ₴

