Стійка на 4 полички для зручного зберігання численних пар взуття в будинку просто необхідна , щоб все акуратненько розставити по своїх місцях, щоб Ваше взуття завжди красиво стояло на своєму місці, пропонуємо до Вашої уваги відмінне рішення - металічну ,хромовану стійку на 4 полички для зберігання взуття ! І Ви забудете про безлад в передпокої, тепер Ваше взуття не буде розкидана де-попало, а місце в шафах і на шафах вмить звільниться від різних коробок з-під взуття. Крім того, стійка для взуття виконана відповідно до критеріїв сучасного дизайну, тому відмінно впишеться в Ваш інтер'єр!
Габарити (Д х Ш х В) см 60,5х 23 х 67,5.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип опор | Ножки |
| Форма шкафа | прямой |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 4 шт |
| Тип мебели | полка для обуви |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Высота | 675 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Глубина | 230 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Хромований |
Информация для заказа
- Цена: 600 ₴


