
Вішалка пластмасова (серебро) з широким плечем для верхнього одягу 40см.(П17)
38 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 200 ₴
- В наличии
- Код: 30
+380 (98) 529-39-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Вішалка пластмасова з широким плечем для одягу - це завжди практичне рішення для зберігання і демонстрації всіх видів одягу. Виготовлена з матеріалу полістирол (Твердий, пружний). Плечі округлої форми великої ширини (3 сантиметри).В даній моделі використовується металевий, поворотній гачок сірого кольору та вирізи для брітелей. Вішалка пластмасова виконана на вигляд пд дерево. Зручна і практична у використанні, витримає великі навантаження та прослужить вам багато років .
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Для одежды (без перекладины) |
| Сфера использования | Для личного пользования, Торговые магазины |
| Материал | Пластик |
| Прищепки | Нет |
| Зажим | Нет |
| Вращающийся крючок | Да |
| Ширина | 400 мм |
| Толщина | 30 мм |
| Высота | 210 мм |
| Цвет | Серый |
| Страна производитель | Китай |
Информация для заказа
- Цена: 38 ₴




